Partneři hotelu

Casta, a. s.

Jedna z nejvýznamnějších stavebních společností, působící v České republice od roku 1991, která nabízí svým zákazníkům široké spektrum produktů a služeb v různých segmentech stavebního trhu. Zároveň dlouhodobě patří mezi regionálního lídra v této oblasti.
Více informací na www.castapisek.cz

Agentura Verona

Agentura disponuje vlastní databází modelek a hostesek a aktivně vyhledává nové tváře. Je také organizátorem módních přehlídek a mnoha dalších akcí.
Více informací na www.agenturaverona.cz

Harmony wellness club

Harmony wellness club má k dispozici 2 sály pro skupinové cvičení, fitness, kardio zónu, horolezeckou stěnu a squash. Dále pak zázemí recepce s kavárnou, dětský koutek a relaxační část s párou, saunou a whirlpoolem.
Více informací na www.harmonypisek.cz

Golf Resort Písek

V golfovém resortu naleznete 18-jamkové hřiště, kde je k dispozici krytý driving range, putting green, banker play, velký pro-shop a půjčovna golfových potřeb. Provozovatelem golfového hřiště je společnost B.H.C. PLUS s r.o.
Více informací na www.golfresortpisek.cz

 

Členství a certifikace

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) je profesní nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je podpora podnikatelů v oboru hotelnictví a gastronomie. Členy asociace jsou majitelé a provozovatelé ubytovacích a gastronomických zařízení z celé republiky, pro které tato organizace zajišťuje pravidelný servis a poradenství. Již několik let pracuje na podpoře systému oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení ČR, který v Čechách funguje na dobrovolné bázi již od roku 2004. Materiál Oficiální jednotné klasifikace vznikl ve spolupráci AHR ČR, UNIHOST a za podpory MMR ČR a agentury Czech Tourism. Hotel Biograf se pyšní označením hotel ****.

Kudy z nudy

Partnerský program agentury CzechTourism, který přináší svým členům výhody u vybraných partnerů v 17 turistickcýh regionech Česka. Stačí jednoduchá registrace a již při příštím výletě můžete čerpat výhody.