Finská sauna

Pro hotelové hosty je ve 3. patře hlavní budovy k dispozici relaxační místnost s Finskou saunou. Místnost je vybavena pohodlnými anatomickými lehátky a prostornou sprchou s WC. Saunu je nutné předem objednat na hotelové recepci, aby ji mohl personál zapnout a nahřát na správnou teplotu. Sauna je v provozu denně od 9:00 do 22:00 hod. 

Ceník: 250,- Kč /1 hod /2 osoby

  

Masáže

V nově zrekonstruované masérně nabízíme nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti tuto nabídku masáží. Tešit se na Vás zde bude naše nová masérka Kateřina Urbánková. Rezervace je nutná předem na recepci (+420 380 425 510, +420 737 268 970 nebo email: recepce@hotelbiograf.com).

Relaxační masáž (antistresová)
Tato masáž je zaměřená na uvolnění těla i mysli za pomoci éterických olejů. Přináší nám nejen příjemnou relaxaci a vyladění těla i duše, ale i omlazování. Především nás může zbavit stresu, který v posledních letech stále více doprovází náš život. Relaxační masáže poskytnou účinnou pomoc při zmírnění napětí a udržení dobrého zdraví a pomáhají i při dosažení vyváženého životního stylu. Občasná masáž je příjemná, ale pravidelnou masáží se účinek násobí. Pravidelná masáž příznivě ovlivňuje celý organismus, posiluje jej a povzbuzuje. 

Klasická masáž
Klasická masáž je jednou z nejstarších léčebných metod k odstranění bolesti svalů a k navození dobré nálady. Pozitivně ovlivňuje fyzický a psychický stav člověka. Uvolňuje napětí, ochablost a ztuhlost svalů. Vydatnější a tvrdší hmaty uvolňují svalové napětí, prokrvují kůži, svaly a zlepšují výživu tkání. Příznivě ovlivňuje krevní a lymfatické řečiště, posiluje imunitu, minimalizuje únavu, podrážděnost a stres. Harmonizuje celý organizmus.

Indická masáž hlavy a šíje
Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku a ramen a horní částí paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Masáž se provádí v oblečení v sedě na židli.

Ceník:
30 minut         350,- Kč 
45 minut         450,- Kč 
(indická masáž hlavy)
60 minut         600,- Kč
90 minut         900,- Kč
(celková klasická masáž: záda, šíje, horní a dolní končetiny)

Harmony wellness club

Našim hostům nabízíme možnost využítí špičkového fitness a wellness clubu Harmony, vzdáleného 150 m od našeho hotelu.
Club Vám nabízí 2 aerobní sály, fitness na 300 m2, cardio zónu, orbitracky, rotopedy, 2 squashové kurty, horolezeckou stěnu, wellness - saunu, páru, whirpool a solárium.

Více informací naleznete na www.harmonypisek.cz