Vážení hosté, 
z důvodu zkvalitňování našich služeb jsme se rozhodli pro rekonstrukci části hotelu vč. masérny a sauny. 
V termínu od 1. ledna do 31. března 2019 nebudou tyto služby s dispozici. Po dokončení přestavby se můžete těšit na nové služby. Děkujeme za pochopení.

Finská sauna

Pro hotelové hosty je ve 3. patře hlavní budovy k dispozici relaxační místnost s Finskou saunou. Místnost je vybavena pohodlnými anatomickými lehátky a prostornou sprchou s WC. Saunu je nutné předem objednat na hotelové recepci, aby ji mohl personál zapnout a nahřát na správnou teplotu. Sauna je v provozu denně od 10 do 22 hodin. 

Standardní délka pobytu v naší sauně je 1,5 hodiny a nahříváme ji na 90°C. Neexistuje žádná doporučená doba, po kterou se máte vyhřívat. Platí zde zlaté pravidlo "dokud se vám to líbí", přesto je nutno dbát na pocity pálení nosu, kůže obličeje a zvýšeného pocitu horka. Ochlazení těla po ohřátí v sauně se provádí buď prostým pobytem na studeném vzduchu nebo lépe prudkým snížením teploty pomocí studené vody (sprchy). Prudké ohřátí a ochlazení těla se opakuje několikrát. Pravidelné saunování výrazně zlepšuje imunitní systém člověka.

Masáže

V našem hotelu si můžete dopřát profesionální masérské služby Hanky Lustikové a jejího týmu. Studio Massage Beauty Therapy nabízí komplexní program pro zdraví, krásu a životní rovnováhu. Hanka se specializuje na masáže a tělové rituály, které zaručují dokonalý relaxační zážitek a významně odstraňují stres. Tyto masáže jsou pravým gurmánským ošetřením, a to i díky speciálně zvoleným kombinacím relaxačních a orientálních technik. Odstraňují únavu, svalové napětí a urychlují regeneraci celého těla. V nabídce služeb najdete také některé účinné druhy masáží na pomoc pro zeštíhlení siluety a vylepšení kontur těla.

Na masáž je nutné se objednat dopředu na recepci hotelu nebo přímo u Hanky Lustikové
na tel.: +420 721 902 444. Chcete potěšit své blízké? K dispozici jsou dárkové poukazy na masáže dle Vašeho výběru.  

Harmony wellness club

Našim hostům nabízíme možnost využít špičkového fitness a wellness clubu Harmony, vzdáleného 150 m od našeho hotelu. Je zpoplatněn symbolickou částkou - více informací na recepci hotelu.

Club by Vás neměl inspirovat pouze ke zvyšování výkonnosti a kondice, ale také k psychickému uvolnění a snímání stresových zátěží. Měl by se stát nedílnou součástí Vašeho života. Jedině psychicky a fyzicky vyrovnaný člověk může dobře zvládnout pracovní a rodinné starosti všedních dnů. Co na vás tedy čeká?
2 aerobní sály - jeden pro spinning a fitbox, druhý pro různé formy aerobiku a body and mind, fitness na 300 m2 se stroji firmy Star track, cardio zóna s běžeckými pásy, orbitracky, rotopedy, 2 squashové kurty, horolezecká stěna, wellness - sauna, pára, whirpool a solárium.

Více informací naleznete na www.harmonypisek.cz