Ubytování v hotelu Biograf

Hlavním posláním hotelu je poskytnout zázemí a odpočinek. Pro Vaše pohodlí je připraveno celkem 50 pokojů ve dvou třípatrových budovách.

Hlavní budova nabízí 28 dvoulůžkových pokojů typu Standard a Deluxe. Všechny pokoje jsou vybaveny funkčním nábytkem tak, aby splnily Vaše požadavky. Klidný a příjemný spánek je zajištěn tuhými matracemi s kvalitními lůžkovinami. Pokoje jsou vybaveny TV, VoIP telefony, Wi-Fi, trezorem a minibarem. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou se sprchou nebo vanou. Dva z těchto pokojů jsou bezbariérové. Deset pokojů typu Standard je vybaveno pohovkou a je zde možnost jedné přistýlky. 8 pokoju typu Deluxe je navíc vybaveno klimatizací a zatemňovacími závěsy.

Ve vedlejší budově jsou k dispozici pokoje typu Superior a 3 luxusní apartmány. V tomto bezbariérovém bloku jsou všechny pokoje klimatizovány. Na pokojích najdete minibar, zatemňovací rolety, protihluková okna a dveře, trezor, VoIP telefon, Wi-Fi a TV.

Na přání je možné připravit na pokoj dětskou postýlku (vhodná pro děti do 2 let) zdarma. Za poplatek rovněž zajistíme vyprání a vyžehlení Vašeho prádla. Všechny naše pokoje jsou striktně nekuřácké.

Recepce hotelu je našim hostům k dispozici non stop. Kdykoliv na nás proto můžete směřovat svá přání, dotazy a požadavky. Přijímáme platební karty Visa, American Express, MasterCard a Maestro nebo je možná přímá platba jak v českých korunách, tak v eurech. Na recepci je také možnost zakoupení drobných hygienických potřeb, pohledů a map.