Poloha hotelu

Hotel se nachází v centru města Písek, přímo naproti děkanskému kostelu Narození Panny Marie, jen pár kroků od Velkého náměstí a nejstaršího kamenného mostu ve Střední Evropě.
 

UPOZORNĚNÍ: Od 16.5.2019 je uzavřená Nádražní ulice z důvodu rekonstrukce. Tato situace trochu komplikuje příjezd k hotelu.
Nejlepší příjezd k hotelu je znázorněn na MAPĚ. Omlouváme se za případné komplikace, situaci bohužel nemůžeme nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

 

K hotelu se nejlépe dostanete automobilem, když sjedete z městského okruhu Praha - České Budějovice do centra, a po cca 1 km odbočíte doprava ke kostelu, kde je možné zaparkovat na veřejném placeném parkovišti přímo před hotelem.
Vzdálenost z vlakového nádraží k hotelu je cca 1500 m a z autobusového nádraží asi 800 m směrem do centra.

Adresa hotelu:  Hotel Biograf ****, Gregorova 124, 397 01 Písek

Parkování

Parkování v našem hotelu je zajištěno v uzavřených podzemních garážích. Nejsou přímo u hotelu, ale cca v 250 m vzdáleném vnitrobloku, do kterého se odbočuje vlevo z poloviny Budějovické ulice. Přístup je zajištěn automatickou závorou a automatickými vraty. Dálkové ovládání Vám zapůjčí v recepci hotelu. Parkování zde je zpoplatněno částkou 60,- Kč/den/noc. 
Další možností je parkování přímo před hotelem v ulici Gregorova na veřejném placeném parkovišti. Od 18 hodiny večerní do 8 hodiny ranní je bezplatné. V ostatní době je zpoplatněno parkovacími hodinami. V ulici Nádražní je dále cca 5 bezplatných parkovacích míst přímo před vedlejším vchodem do hotelu.

Jak se k nám dostanete?


Na mapě: http://maps.google.com

UZAVÍRKA NÁDRAŽNÍ ULICE